У вівторок, 5 лютого, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков відвідав Відділ у Народицькому районі, де провів особистий прийом громадян.

Під час прийому жителі району звертались з питаннями щодо поділу земельної ділянки, оформлення права власності на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, порядку передачі в оренду земельної частки (паю), оформлення права власності на земельну ділянку у порядку спадкування.

На всі запитання громадян очільник землевпорядної служби області надав вичерпні відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 19 лютого 2019 року у Міськрайонному управлінні у Житомирському районі та м. Житомирі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який опубліковано на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.