Забезпечення достовірності та повноти відомостей у Державному земельному кадастрі, обстеження пунктів державної геодезичної мережі – ці питання стали основними для обговорення сьогодні, 31 серпня, під час виробничої наради в Головному управлінні Держгеокадастру області під головуванням виконуючого обов’язки начальника Сергія Козакова.

У нараді взяли участь керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління, а також розробники документації із землеустрою, які здійснюють роботи на території Житомирської області.

Під час розгляду питань порядку денного найбільш жваве обговорення викликало питання виправлення помилок у відомостях про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі, допущених суб’єктами господарювання у документаціях із землеустрою. Керівництво Головного управління закликало присутніх розробників землевпорядної документації до співпраці та звернулось із проханням прискорити виправлення допущених ними раніше помилок у документаціях, на підставі яких були внесені відомості до Державного земельного кадастру.

Учасники засідання обговорили також питання проведення робіт з обстеження пунктів державної геодезичної мережі 3 класу на території Житомирської області. Окрему увагу присутніх розробників звернули на якість геодезичних робіт у документаціях із землеустрою.

По завершенні наради Сергій Козаков обговорив з керівниками територіальних структурних підрозділів Головного управління проблемні питання в роботі та надав відповідні доручення.