Упродовж 2022 року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 275 запитів на публічну інформацію.

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 150 запитів. Ще 111 запитів надійшло від юридичних осіб, від органів місцевого самоврядування – 8, від громадських об’єднань – 3, від засобів масової інформації – 3.

Запитувачі публічної інформації віддають перевагу засобам електронного зв’язку – 219 запитів, особисто подано 40 запитів, поштою – 16.

Фахівці обласного земельного відомства опрацювали усі запити й надали вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені законодавством терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.