Упродовж 2020 року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 532 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найбільше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 456 запитів (86% від загальної кількості). Від юридичних осіб надійшло 44 запитів (8%), від громадських об’єднань – 29 (5%), від засобів масової інформації – 3 (1%).

Найчастіше запити скеровувалися засобами електронного зв’язку – 379, поштою отримано – 77 і 76 запитів подано персонально.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.