Сьогодні, 23 січня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Музиченко відвідав Відділ у Новоград-Волинському районі, де провів виїзний прийом громадян.

За вирішенням земельних питань до керівника землевпорядної служби області звернулось п’ять громадян. Основні питання, які цікавили жителів Новоград-Волинського району, стосувались надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, затвердження документації із землеустрою, а також створення громадських пасовищ за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення.

На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства. Для вирішення проблемних питань Сергій Музиченко надав відповідні доручення відповідальним працівникам структурних підрозділів Головного управління.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.