завантаження (1)Головне управління Держземагентства у Житомирській області спільно із органами місцевого самоврядування, протягом минулого тижня, прийняли 66 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО. Загалом, із червня минулого року, коли земельне відомство розпочало роботи із першочергового забезпечення військовослужбовців, які боронять нашу державу на буремному сході, на Житомирщині прийнято 936 таких рішень, наказів та розпоряджень, на загальну площу – 559,5802 гектара.
Крім цього, Житомирською міською радою надано 50 дозволів сім’ям загиблих та громадянам, які отримали поранення приймаючи участь в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні, на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Наразі, фахівці обласної землевпорядної служби продовжують пошуки земельних масивів, які можна буде використати для забезпечення земельними ділянками усіх захисників східних рубежів держави, які виявлять бажання отримати земельні ділянки на Житомирщині.
Як відомо, надання у власність земельних ділянок учасникам АТО, як і іншим громадянам, які зацікавлені в безоплатній приватизації земельної ділянки, здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції.