Упродовж 2022 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області сформували і видали 75 007 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Житомирського (30 371) та Звягельського (16 664) районів.

На Житомирщині замовники витягів віддають перевагу зверненням онлайн: із загальної кількості через електронний сервіс замовлено 69 438 (93%) витягів, через Центри надання адміністративних послуг – 5 569 (7%).

Довідково:

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.