завантаження (1)В цілому, Головним управлінням Держземагентства визначено 45 масивів земель державної та комунальної власності, загальною площею 526 га, на території всіх районів області, із яких 22 земельних масиви розташовані на території населених пунктів, загальною площею- 141 га та 23 земельний масив за межами населених пунктів, площею- 385 га. Визначені земельні масиви придатні для передачі в приватну власність військовослужбовцям – учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення особистого селянського господарства та садівництва.
Станом на 20.02.2015р. до територіальних органів Держземагентства області та міських, селищних, сільських рад області надійшло 1862 заяви від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації.
Загальна площа земельних ділянок, по яких прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить- 520,4 га, з яких:
– видано накази Головного управління Держземагентства у Житомирській області по 653 земельних ділянках, загальною площею- 453,3 га;
– прийнято рішення сесій сільських, селищних, міських рад по 202 земельних ділянках, загальною площею- 67,1 га.
По 89 земельних ділянках документація із землеустрою розроблена та затверджена, а зазначені земельні ділянки, загальною площею 21,6 га передані в приватну власність.
Найбільша кількість заяв від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей надійшла по м. Житомиру (672), Житомирському (554), м. Новоград-Волинському (99), Коростишівському (81), Ружинському (102) районах області.
Земельні ділянки, по яких прийнято рішення про надання дозволу військовослужбовцям – учасникам АТО на розроблення документації із землеустрою, за своїм цільовим призначенням поділяються:
– для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 155 земельних ділянок загальною площею- 17,3 га;
– для ведення садівництва 434 земельні ділянки загальною площею- 48,0 га;
– для особистого селянського господарства 266 земельних ділянок загальною площею- 455,2 га.
Таким чином, робота по забезпеченню реалізації конституційного права військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей на безоплатне отримання земельних ділянок у власність в області не припиняється.