У 2017 році під час особистих та виїзних прийомів за вирішенням земельних питань до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та керівників його територіальних структурних підрозділів звернулося 2 225 громадян.

Зокрема, начальник Головного управління та його заступники здійснили 108 особистих прийомів, в ході яких було надано роз’яснення 340 громадянам. А під час 36 виїзних прийомів керівництво обласної землевпорядної служби надало консультації та роз’яснення норм земельного законодавства ще 123 громадянам.

Керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області під час особистих та виїзних прийомів надали вичерпні відповіді на проблемні питання та роз’яснення норм чинного законодавства 1 762 громадянам.

Найактуальніші питання, з якими зверталися до керівництва землевпорядної служби області, стосувалися відведення земельних ділянок у власність або оренду; створення громадських пасовищ за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності; виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі; оформлення права власності на земельну ділянку у порядку спадкування.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.