Протягом 2019 року під час особистих та виїзних прийомів до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та його територіальних структурних підрозділів за вирішенням земельних питань звернулося 2020 громадян.

Зокрема, начальник Головного управління та його заступники надали вичерпні відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства 321 громадянину. Керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління під час особистих та виїзних прийомів надали консультативну допомогу та роз’яснення норм чинного законодавства ще 1699 громадянам.

Найчастіше жителі Житомирщини зверталися з питаннями щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність або оренду, оформлення громадських пасовищ, вирішення земельних спорів, виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі, роз’яснення окремих положень земельного законодавства.

Усі громадяни отримали вичерпні відповіді та роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному вебсайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.