У першому півріччі 2019 року до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та його територіальних структурних підрозділів за вирішенням земельних питань звернулася одна тисяча громадян.

Начальник Головного управління та його заступники провели 30 особистих прийомів, під час яких надали роз’яснення норм чинного законодавства 117 громадянам. А в ході 18 виїзних прийомів консультативну допомогу отримали ще 52 громадянина.

Керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області під час особистих та виїзних прийомів надали вичерпні відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства 831 громадянину.

Найчастіше жителі Житомирщини зверталися з питаннями щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, у тому числі учасникам бойових дій, оформлення громадських пасовищ, проведення земельних торгів, виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який оприлюднено на офіційному вебсайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.