У вівторок, 7 травня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков відвідав Відділ у Ружинському районі, де провів прийом громадян.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувались відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки, які розташовані на території Ружинського району. На всі запитання громадян Сергій Козаков надав роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 21 травня 2019 року у Відділі у Бердичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який опубліковано на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.