Керівництво

Головакова Вікторія Анатоліївна – перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народилась 31 жовтня 1987 року у Львівській області.

Освіта – повна вища. У 2010 році закінчила Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

У період з 2008 по лютий 2013 року працювала у Корольовському районному суді м.Житомира на посадах секретаря суду та секретаря судових засідань.

З лютого 2013 року по серпень 2016 року працювала головним спеціалістом, згодом обійняла посаду начальника юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

01 вересня 2016 року наказом Держгеокадастру України №1117-то призначено на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Музиченко Сергій Юрійович – заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 26 березня 1976 року в місті Житомирі.

Має дві вищі освіти. У 1998 році закінчив Житомирський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Облік і аудит». У 2009 році отримав другу вищу освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де здобув кваліфікацію «Інженер-землевпопрядник».

У період з 1998 по 1999 роки працював у Житомирському обласному управлінні сільського господарства і продовольства на посаді провідного інженера охорони, захисту, використання та відтворення лісів.

З 1999 по 2003 роки працював провідним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку Житомирського обласного управління земельних ресурсів.

З жовтня 2003 по 2006 роки працював начальником підвідділу контрольно-ревізійної роботи відділу бухгалтерського обліку та головним спеціалістом з контрольно-ревізійної роботи цього ж відділу у Житомирському обласному головному управлінні земельних ресурсів.

У період з серпня 2006 по 2009 роки завідував сектором контрольно-ревізійної роботи та працював на посаді головного спеціаліста з питань контрольно-ревізійної роботи у Житомирському обласному головному управлінні земельних ресурсів/Головному управлінні Держкомзему у Житомирській області.

З 2009 по 2012 роки працював головним спеціалістом відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держкомзему у Житомирській області.

З жовтня 2012 по серпень 2016 року обіймав посаду начальника відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель Головного управління Держземагентства/Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

01 вересня 2016 року наказом Держгеокадастру України №1118-то призначено на посаду заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.