Керівництво

Вигівський Олександр Вікторович – виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народився 9 серпня 1981 року у селі Давидки Коростенського району Житомирської області.

У 2001 році закінчив Житомирський кооперативний економіко-правовий технікум за спеціальністю «Правознавство». У 2008 закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство», а у 2016 році – Національну академію при Президентові України, де здобув ступінь магістра державного управління за спеціальністю «Місцеве самоврядування».

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді спеціаліста Бердичівського міського відділу земельних ресурсів.

З лютого 2007 року по червень 2012 року обіймав посади головного спеціаліста юридичного сектору, головного спеціаліста відділу правової роботи, кадрового та інформаційного забезпечення, заступника начальника юридичного відділу Головного управління земельних ресурсів/Держкомзему у Житомирській області.

З червня 2012 року по лютий 2013 року – заступник начальника відділу – завідувач сектору державного земельного кадастру Відділу Держкомзему у Бердичівському районі.

З березня 2013 року по вересень 2019 року – начальник Управління/Відділу Держземагентства/Держгеокадастру у Бердичівському районі Житомирської області.

З 16 вересня 2019 року наказом Держгеокадастру України на Олександра Вигівського покладено виконання обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

Головакова Вікторія Анатоліївна – перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Біографічна довідка

Народилась 31 жовтня 1987 року у Львівській області.

Має дві вищі освіти. У 2010 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство». У 2018 році отримала другу вищу освіту у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобула ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління».

У період з 2008 по лютий 2013 року працювала у Корольовському районному суді м.Житомира на посадах секретаря суду та секретаря судових засідань.

З лютого 2013 року по серпень 2016 року працювала головним спеціалістом, згодом обійняла посаду начальника юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

01 вересня 2016 року наказом Держгеокадастру України призначена на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.