29 січня 2020 року на порталі публічних закупівель «ProZorro» Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області оголосило про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю послуг з проведення державної інвентаризації земель на території області.

За результатами проведеної процедури закупівлі у формі відкритих торгів 28 травня 2020 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області та переможцем торгів ТОВ «ЮНЕКС  КОНСАЛТІНГ» укладено договір про надання послуг на проведення робіт з державної інвентаризації земель на території Житомирської області.

Площа земель державної власності, що підлягає інвентаризації, становить 35  тис. гектарів. В першу чергу державній інвентаризації підлягають несформовані земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності та земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

Згідно з умовами договору, термін виконання робіт з інвентаризації земель – 10 грудня 2020 року.

У разі виникнення запитань та пропозицій щодо проведення інвентаризації земель на території області громадяни можуть звертатися до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області (м. Житомир, вул. Довженка, 45, тел.: (0412) 34-68-31) та його територіальних відділів за місцем розташування земельних ділянок або до виконавця робіт ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м.Київ, вул. Трьохсвятительська, 9, оф. 1, тел.: (044) 270-50-80).