У зв’язку із проведенням заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Житомирської області та України хочемо повідомити вас про обмежувальні заходи, що вводяться у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області до 3 квітня 2020 року або до покращення епідемічної ситуації в Україні.

У такий спосіб, тимчасово призупиняються особисті, виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та структурних підрозділів у районах області, а також прийом громадян у громадській приймальні Головного управління.

Натомість, Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області продовжує працювати в автономному режимі та гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому та електронному вигляді (поштова адреса: 10002, м. Житомир, вул. Довженка, 45, e-mail: zhytomyr@land.gov.ua, zemagentstvo.zt@ukr.net).

У разі необхідності отримання консультацій з питань земельного законодавства звертайтеся, будь ласка, за телефоном: (0412) 34-68-12.

Просимо усіх зберігати спокій та не панікувати. Будьте здорові!