9 грудня 2019 року стартував Всеукраїнський тиждень права. Основна мета проекту – підвищення рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня знань щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області долучилося до проведення Всеукраїнського тижня права. Відповідно до затвердженого плану заходів упродовж тижня, з 9 по 13 грудня, фахівці юридичного управління надаватимуть правову допомогу з питань реалізації і захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим внаслідок зазначеної операції.

У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області (вул. Довженка, 45, 3-й поверх, юридичне управління) будуть надаватись безкоштовні консультації з земельних питань, телефон для довідок: (0412) 34-68-31.

Довідково:

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.