Упродовж серпня фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області прийняли та опрацювали 26 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Запити подавалися здебільшого засобами електронного зв’язку – 15, поштою – 8 та ще 3 запити подано особисто.

Із загальної кількості переважну більшість запитів надіслали громадяни – 22, від громадських організацій надійшло 4 запити.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.