У четвер, 19 вересня, в Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбулась виробнича нарада під головуванням виконуючого обов’язки начальника Головного управління Олександра Вигівського. Участь у нараді взяли керівники територіальних відділів Держгеокадастру в області та керівники структурних підрозділів апарату Головного управління.

Під час засідання фахівці обговорили стан проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Житомирської області, проведення земельних торгів, розглянули питання здійснення контролю за використанням та охороною земель, а також стан перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд.

В ході розгляду питань порядку денного фахівці обговорили проблемні питання в роботі та визначили основні пріоритети у діяльності Головного управління на найближчий час.

По завершенні наради Олександр Вигівський підкреслив, що ефективність роботи обласного земельного відомства залежить від злагодженої співпраці всіх структурних підрозділів, а також наголосив на необхідності дотримання виконавської дисципліни.