Від початку поточного року державні кадастрові реєстратори Житомирської області прийняли та опрацювали 67 557 заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найчастіше громадяни зверталися із заявами про реєстрацію земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру. На сьогодні кадастрові реєстратори регіону зареєстрували 19 608 земельних ділянок та видали 12 363 витяги з Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість ділянок зареєстровано у Житомирському (2 778), Новоград-Волинському (1 728) та Чуднівському (1 494) районах регіону. Максимальну кількість витягів з кадастру видано в Овруцькому (1 113), Житомирському (992) та Радомишльському (857) районах Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.