Упродовж січня-червня 2020 року фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 347 документацій із землеустрою та оцінки земель, з них 345 документацій надійшло на обов’язкову експертизу та 2 – на добровільну.

За підсумками перевірки 250 документацій отримали позитивну оцінку експертів, 96 – повернули на доопрацювання, ще по 1 документації надана негативна оцінка.

Із загальної кількості за видами робіт 174 висновки видано на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок і 173 – на технічні документації з нормативної грошової оцінки земель.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.