З початку 2020 року до експертів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження за принципом екстериторіальності 3 497 проектів землеустрою з інших областей.

На сьогодні експерти опрацювали 3 412 проектів, або 98% від загальної кількості. Позитивну оцінку експертів отримали 2 674 проекти, негативну –  738.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (536), Баранівському (516), Новоград-Волинському (502) та Ружинському (454) районах Житомирської області.

За цей період на погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Держгеокадастру Житомирщини направили 3 465 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 3 142 проекти.

У Житомирській області кількість працівників, які отримали статус експерта, становить 18 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.