Від початку 2020 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності під час погодження документації із землеустрою до експертів органів Держгеокадастру Житомирщини надійшло на погодження 10 341 документацій з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 10 285 документацій, з них позитивну оцінку отримали 8 010 документацій, негативну – 2 275.

За цей період на погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області направили 8 894 документації із землеустрою. Із загальної кількості на сьогодні експертами з інших областей опрацьовано 8 646 документацій.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 46 осіб.

Довідково:

1 травня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 208 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580», яка передбачає погодження усіх видів документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.