Від початку 2020 року експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 5 827 документацій із землеустрою, що надійшли на погодження з інших областей.

На сьогодні фахівці опрацювали 5 752 документації, з яких 4 499 (78%) отримали позитивний висновок і були погоджені експертами. Ще 1 253 (22%) документації не отримали погодження через суттєві зауваження.

Найбільшу кількість документацій із землеустрою опрацювали експерти у Баранівському (799), Бердичівському (769), Ружинському (768) та Новоград-Волинському (707) районах Житомирської області.

На погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Держгеокадастру Житомирщини направили 5 727 примірників землевпорядної документації.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580  затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1 травня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 208 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580», яка передбачає погодження усіх видів документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.