У січні-липні 2018 року фахівці органів Держгеокадастру у Житомирській області надали населенню 126 тис. адміністративних послуг.

Переважну більшість адмінпослуг – 106 тис., або 84% від їх загальної кількості, громадяни отримали на безоплатній основі. Найчастіше запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (33 тис. запитів) та видачі витягів з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (32 тис. запитів).

За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону 1,9 млн грн. Найбільші надходження – 1,5 млн грн – отримали за послуги з надання витягів з ДЗК про земельну ділянку. Ще 211 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.