Житомирщина посіла перше місце серед областей, які минулого тижня видали найбільше наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей.

Згідно підсумкової інформації, за тиждень головними управліннями Держгеокадастру в областях загалом прийнято 770 наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Найбільше наказів про передачу земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності прийнято головними управліннями Держгеокадастру у Житомирській – 195, Кіровоградській – 107, Харківській – 94, Дніпропетровській – 80 областях.

Всього з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області звернулись 6 315 учасників АТО. За результатами розгляду заяв військові отримали 4 154 дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 4 709 гектарів.

Нагадаємо, для забезпечення потреб учасників АТО та членів родин загиблих воїнів на території області зарезервовано 8727 гектарів земель державної та комунальної власності різного цільового призначення.