Від початку 2019 року у Житомирській області 433 учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 750,9 га.

Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 380 ділянок загальною площею 745,3 га, для індивідуального садівництва – 53 ділянки загальною площею 5,6 га.

Загалом з часу запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовці подали 14 788 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами їх розгляду військовим надано 8 153 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 11 670,7  га. На підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою за цей період у власність учасникам АТО/ООС передано 5 089 земельних ділянок загальною площею 7 837,4 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.