Сьогодні, 30 травня, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Вікторія Головакова провела виїзний прийом громадян у Бердичівському районі.

Громадяни цікавилися питаннями щодо процедури проведення електронних земельних торгів, відшкодування шкоди внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, а також терміну дії розпорядження райдержадміністрації. На всі запитання громадян Вікторія Головакова надала роз’яснення згідно з чинним законодавством України.

В рамках виїзного прийому проведено нараду з питань запобігання корупції з працівниками Відділу у Бердичівському районі. Завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Олександр Бондар розповів про основні положення антикорупційного законодавства, а також про особливості подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 31 травня 2019 року у Відділі у Хорошівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який опубліковано на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.