Сьогодні, 3 січня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков взяв участь у зустрічі з представниками громадських організацій учасників АТО/ООС Житомирщини, яка відбулась у Домі ветерана в м. Житомирі. Мета зустрічі – забезпечення ефективної співпраці та активізація виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС на території області.

Під час заходу Сергій Козаков розповів про процедуру отримання земельної ділянки у власність та звернув увагу на розмежування повноважень державних органів влади та органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями.

Військові запитували про норми безоплатної передачі земельних ділянок у власність та наявні вільні землі для учасників антитерористичної операції на території Житомирської області.

«На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області зарезервовано для учасників АТО земельні масиви загальною площею понад 2300 гектарів. Військовослужбовці, які бажають отримати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні землі на веб-сайті Головного управління», – зазначив Сергій Козаков.

За підсумками зустрічі були враховані всі зауваження та пропозиції, визначені пріоритети та перспективи подальших дій в напрямку забезпечення земельними ділянками військовослужбовців на території Житомирської області.

Очільник обласного управління Держгеокадастру вкотре підкреслив, що управління відкрите до діалогу і співпраці з громадськими організаціями учасників АТО/ООС та сприятиме максимальній прозорості процесу відведення земель військовослужбовцям на території Житомирської області.