66Станом на 21.05.2015р. до територіальних органів Держземагентства області та міських, селищних, сільських рад надійшло 2771 заява від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність, в межах норм безоплатної приватизації, в тому числі:
– до Головного управління Держземагентства у Житомирській області – 999 заяв;
– до місцевих рад – 1772 заяви.
Із загальної кількості заяв, що надійшли від учасників АТО: 1406 заяв опрацьовано, із них прийняті відповідні рішення про надання дозволу по -1268 заявах.
Загальна площа земельних ділянок, по яких прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить – 733,2 га. Із яких:
– видано накази Головного управління Держземагентства у Житомирській області по – 928 земельних ділянках, загальною площею -633,1 га;
– прийнято рішення сесій сільських, селищних, міських рад по – 340 земельних ділянках, загальною площею – 100,1 га.
Таким чином, робота по забезпеченню реалізації конституційного права військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей на безоплатне отримання земельних ділянок у власність в області не припиняється.