Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Вікторія Головакова провела прийом громадян для жителів Житомирського району.

Виїзний прийом відбувся у вівторок, 19 червня, у приміщенні Міськрайонного управління у Житомирському районі та м. Житомирі.

Громадяни звертались з питаннями щодо процедури отримання земельної ділянки у власність, а також внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку. На всі порушені питання громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 26 червня 2018 року у Відділі у Пулинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.