У вівторок, 27 лютого, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Вікторія Головакова провела виїзний прийом громадян у Любарському районі.

Громадян цікавили питання порядку передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, відведення земель учасникам антитерористичної операції, а також надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю) у порядку спадкування.

За вирішенням земельних питань до керівництва Головного управління Держгеокадастру області звернулися також представники громади села Нова Чортория Любарського району з питанням щодо урахування позиції сільської ради при прийнятті рішень про передачу земельних ділянок із земель резерву урочища Горбовиця.

Упродовж двох годин Вікторія Головакова надавала консультації та роз’яснення норм земельного законодавства, а для вирішення проблемних питань було надано необхідні доручення відповідальним працівникам Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 6 березня 2018 року у Відділі в Ємільчинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.