Летнее полеЗа період з 01.01.2015 по 05.02.2015 року до Головного управління надійшло 25 звернень, 16 звернень розглянуто на особистому прийомі громадян, який проводиться спеціалістами юридичного відділу.
Із загальної кількості звернень, які надійшли до Головного управління за звітний період від:
– громадян – 9;
– через органи влади – 13
– інших органів, установ, організацій – 3;
Проводиться суворий облік і контроль за якістю і термінами розгляду звернень. На особливому контролі знаходяться звернення учасників АТО, ветеранів та інвалідів війни , ветеранів праці, пенсіонерів та інших громадян, які потребують соціального захисту і підтримки. Заяви цих категорій громадян розглядаються у разі необхідності, з виїздом на місце, спеціалістами територіальних органів Держземагентства у районах області.
Основні питання, що порушують перед Головним управлінням мешканці області: це роз’яснення окремих положень земельного законодавства, скарги на суб’єктів господарювання щодо порушення строків виконання робіт; надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, скарги на дії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру та інші. Всі заявники отримали необхідні відповіді і рішення.