З метою інформування громадян щодо реформи земельних відносин та оперативного вирішення нагальних питань сьогодні, 12 березня, у Високівській об’єднаній територіальній громаді Черняхівського району відбувся комплексний виїзний прийом громадян.

Участь у заході взяли: в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Олександр Смолянюк, начальник Відділу у Черняхівському районі Андрій Полулях, заступник начальника управління – начальник відділу аграрної економіки, розвитку сільських територій та дорадництва Управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Ніна Добринська, директор Житомирського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Олексій Власенко, головний спеціаліст відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Тетяна Любкіна та голова Високівської ОТГ Микола Бардук.

Під час прийому жителі Черняхівського району дізналися про основні напрями земельної реформи в Україні та програми підтримки фермерських господарств у 2020 році. Також двоє громадян звернулися до керівника землевпорядної служби області за вирішенням земельних питань, на які отримали вичерпні відповіді та роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Довідково:

Комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області проводитимуться на постійній основі.

З графіком виїзних прийомів до сільських (селищних) рад на 2020 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління Дежгеокадастру у Житомирській області в розділі «Громадська приймальня».