З початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до експертів органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на опрацювання 7 369 проектів землеустрою з інших областей України.

На сьогодні експерти опрацювали 7 210 проектів, з них найбільше – у Ружинському (726), Баранівському (709) та Бердичівському (691) районах Житомирської області.

Водночас спеціалістами відділів Держгеокадастру у районах Житомирської області направлено на погодження до інших областей 5 331 проект землеустрою, з них опрацьовано 5 173 проекти.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 23 особи.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.