Від початку 2019 року керівники Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели 42 особистих прийоми громадян, з них 15 виїзних. За вирішенням земельних питань до керівництва обласного земельного відомства звернулися 143 громадянина, в тому числі 40 – на виїзних прийомах.

Жителі області найчастіше зверталися з питаннями щодо порядку надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або оренду, виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі, відведення земельних ділянок учасникам бойових дій, створення громадських пасовищ.

За підсумками прийомів керівники Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали консультації та роз’яснення згідно з чинним законодавством України.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який оприлюднено на офіційному вебсайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.