Сьогодні, 2 січня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Музиченко провів виїзний прийом громадян у Міськрайонному управлінні у Житомирському районі та м. Житомирі.

Під час прийому громадяни зверталися із питаннями щодо затвердження документації із землеустрою, а також стосовно внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Упродовж двох годин Сергій Музиченко надавав консультації та роз’яснення норм земельного законодавства, а для вирішення проблемних питань було надано необхідні доручення відповідальним працівникам структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в області.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 16 січня 2018 року у Відділі у Бердичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.