У вівторок, 8 січня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков відвідав Відділ у Коростенському районі, де провів прийом громадян.

Жителі району зверталися з питаннями щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення, порядку відведення земельних ділянок із особливо цінних земель, а також щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції на території Коростенського району.

На всі запитання громадян керівник землевпорядної служби області надав кваліфіковану консультацію та роз’яснення норм чинного законодавства.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 22 січня 2019 року у Відділі у Черняхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який опубліковано на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.