Від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції і до сьогодні у Житомирській області військові завершили процес оформлення у власність 5 026 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на земельні наділи загальною площею 5 844 гектари.

Найбільшу кількість земельних ділянок передали у власність військовим у Житомирському (900 загальною площею 277 га), Чуднівському (894 загальною площею 1 762 га) та Андрушівському (613 загальною площею 1 197 га) районах Житомирської області.

Загалом за цей період до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та органів місцевого самоврядування регіону із заявами про отримання земельних ділянок звернулись 18 004 учасники АТО. За результатами розгляду заяв військові отримали 9 357 дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 10 205 гектарів.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.