24 квітня відбулось засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області під головуванням виконуючого обов’язки начальника Головного управління Сергія Музиченка.

На порядку денному – дев’ять питань. Відкрили засідання підбиттям підсумків роботи земельної служби Житомирщини за 2017 рік.

Колегія відзначила, що Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області протягом минулого року вживалися вичерпні заходи, спрямовані на реалізацію завдань за основними напрямами діяльності.

У минулому році в складі Головного управління розпочало свою роботу Управління контрою за використанням та охороною земель. Державні інспектори упродовж року провели 350 перевірок дотримання вимог земельного законодавства при використанні земель державної та комунальної власності, за результатами яких виявили 277 порушень на земельних масивах загальною площею 5,6 тис. га.

Окремо були заслухані питання про стан підготовки та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад; проведення земельних торгів у 2017 році та заплановані обсяги продажу на 2018 рік; забезпечення земельними ділянками учасників АТО; виправлення помилок в Державному земельному кадастрі; про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру; про стан виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі 3 класу.

Рішенням колегії роботу Головного управління Держгеокадастру в області за звітний період визнано задовільною. Після детального розгляду питань порядку денного учасники колегії обговорили актуальні питання роботи на поточний рік.

У роботі колегії взяли участь: заступник директора департаменту – начальник відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Олексій Коляденко, керівники територіальних підрозділів Держгеокадастру у Житомирській області, а також директор ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Ігор Вержанський, кандидат с/г наук, доцент кафедри геодезії та землеустрою Житомирського національного агроекологічного університету Анатолій Кудрик, голова Житомирського регіонального відділення «Спілка землевпорядників України» Олена Матвійчук, представники громадських організацій учасників АТО.