З початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку державні кадастрові реєстратори Житомирщини опрацювали 18 143 заяви громадян, які надійшли через мережу Інтернет, в тому числі 6 599 – у 2019 році.

Громадяни все частіше користуються даним електронним сервісом. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість витягів, наданих через мережу Інтернет, зросла на 1 589, або на 24%.

Цього року найбільше зазначеною електронною послугою скористалися по земельних ділянках, які розташовані на території Житомирського (980), Чуднівського (961) та Попільнянського (623) районів Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.