У вівторок, 23 жовтня, до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області завітали студенти Житомирського національного агроекологічного університету. Знайомство обласним з земельним відомством розпочалося з візиту до першого заступника начальника Головного управління Вікторії Головакової, яка радо привітала студентів, розповіла про основні напрямки діяльності відомства та зауважила, що двері Головного управління завжди відкриті для молоді.

Майбутні геодезисти під час заходу ознайомились з роботою Головного управління, поспілкувались з його працівниками, дізналися більше про специфіку роботи структурних підрозділів управління.

Начальник відділу державного геодезичного нагляду Володимир Руднік розповів про значення професії «геодезист» в галузі землевпорядкування, особливості роботи сертифікованих інженерів-геодезистів, ознайомив зі структурою Державної геодезичної мережі України.

Начальник управління Державного земельного кадастру Олександр Оніщук розповів про специфіку роботи управління та ознайомив студентів із загальними засадами ведення Державного земельного кадастру.

Фахівці відділу ринку та оцінки земель Наталя Мезенцева та Людмила Дмитрук розповіли про напрямки роботи відділу, а також надали відповіді на безліч запитань студентів щодо процедури проведення земельних торгів.

На завершення студенти університету подякували фахівцям Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області за корисну та пізнавальну інформацію, а землевпорядники, в свою чергу, побажали студентам успіхів у освоєнні обраної професії.