У вівторок, 8 травня, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Музиченко провів виїзний прийом громадян у Радомишльському районі.

Основні питання, з якими звертались громадяни, стосувались передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад та виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

Упродовж двох годин Сергій Музиченко надавав консультації та роз’яснення норм земельного законодавства, а для вирішення проблемних питань було надано необхідні доручення відповідальним працівникам Головного управління Держгеокадастру області.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 22 травня 2018 року у Відділі у Попільнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Довідково:

Виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління у розділі “Громадська приймальня”.