У січні-лютому 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 169 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Переважну більшість запитів надіслали громадяни – 162, ще 5 запитів надійшло від юридичних осіб, і 2 – від засобів масової інформації.

Найбільше запитів надіслані електронною поштою – 133, ще 19 запитів подані персонально та 17 – поштою.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.