У січні 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 26,6 тис. адміністративних послуг, що на 14,2 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Переважна більшість адміністративних послуг (23,9 тис., або 90%) надані на безоплатній основі. Серед них найбільш запитуваними стали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – (11 534) та державної реєстрації земельної ділянки (4 256).

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники спрямували до місцевих бюджетів регіону 279,9 тис. гривень. Найбільші надходження – 233,8 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 29,5 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.