З початку 2017 року експерти Відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 178 об’єктів документації із землеустрою та землеоціночних робіт. Із них 166 – об’єкти документації, що надійшли на обов’язкову експертизу, та 12 – на добровільну.

За підсумками перевірки позитивно оцінили 165 матеріалів (93% від загальної кількості перевіреної документації). На доопрацювання повернули 9 пакетів документів. Ще по чотирьох  документаціях надана негативна оцінка.

Із загальної кількості підготовлених експертних висновків за видами робіт переважну більшість складають висновки по проектах землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 116 висновків.

Усього з початку року до Відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру Житомирщини для проведення державної експертизи землевпорядної документації подано 233 об’єкти документації із землеустрою та землеоціночних робіт.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.